Duyurular

Bilimsel Program

Değerli katılımcılar,

6-9 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan USK2020’nin bilimsel programı http://bad.org.tr/usk18/program/ adresinde sizlerle paylaşılmıştır. Kongre çerçevesinde 10 konferans konuşması, 5 kurs ve 9 panel düzenlenmektedir. Kongre boyunca sözel oturumlarda toplam 63 sunum, poster oturumlarında toplam 98 sunum gerçekleştirilecektir. Tüm oturumların yer alacağı gün ve saatleri program üzerinden takip edebilirsiniz.

Sözel oturumların içerisinde gerçekleşecek olan canlı çevrimiçi sunumların listesi http://bad.org.tr/usk18/sozel-oturumlar/ sayfasında yer almaktadır.
Poster tartışma oturumlarının içerisinde yer olan çevrimdışı sunumların listesi http://bad.org.tr/usk18/poster-oturumlari/ sayfasında yer almaktadır.
Kurslar ile ilgili detaylı bilgiler http://bad.org.tr/usk18/kurslar/ adresinde paylaşılmaktadır. Kurslara kayıt yaptırmış olan katılımcıların program içerisindeki kurs zamanlarına bakarak herhangi bir çakışma olmadığına emin olmaları gerekmektedir. Olası çakışma durumlarında katılımcılar tercihlerini güncellemek amacıyla kayıt formunu yeniden doldurabilirler. 
Kurslar ve sözel sunumları çevrimiçi dinleyebilmek için gerekli olan Zoom erişim bağlantıları ve çevrimdışı poster sunumlarının yer alacağı YouTube kanalının erişim bağlantısı kongre öncesinde paylaşılacaktır. Bu bağlantılar yalnızca kayıt formunu doldurarak ücretini yatırmış olan katılımcıların formda belirtmiş oldukları eposta adreslerine iletilecektir. Bu sebeple, kayıt formundaki eposta adresinizin güncel olduğuna ve usk2020@umram.bilkent.edu.tr iletişim adresini SPAM dizinine yönlendirmediğine emin olmanız gerekmektedir.
Kongrede görüşmek dileğiyle,
USK2020 Düzenleme Komitesi
Read more

Bildiri gönderim tarihi

Değerli USK katılımcıları,

Gelen talepler üzerine USK 2020 bildiri gönderim ve erken kayıt tarihleri bir hafta ertelenerek 14 Eylül 2020 olarak güncellenmiştir. Bu tarihe kadar bildirilerin gönderim sistemi üzerinde sonlandırılması gerekmektedir.

Erken kayıt ücretlerinden yararlanılması için, belirlenen son tarihe kadar kayıt formunun doldurulmuş ve gerekli ücretin site üzerinde belirtilen hesaba yatırılmış olması gerekmektedir. Erken kayıt sürecinin tamamlanmasının ardından kayıt onay bilgilendirmeleri gerçekleştirilecektir.

Mayıs ayında düzenlenecek kongre için kayıt ücretlerini yatırmış olan katılımcıların da, güncellenmiş kayıt formlarını doldurmaları gerekmektedir. Erken kayıt sürecinin tamamlanmasının ardından, ücret iadesi gereken durumlar için organizasyon firması ilgili katılımcılarla iletişime geçecektir. 

Read more

USK2020 tarihi hk.

18. Ulusal Sinirbilim Kongresi (USK2020) 6-9 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlenecektir. COVID-19 salgını sebebiyle kongrenin çevrimiçi gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Bildiri gönderimi, kongre ile ilgili önemli tarihler, ve kayıt formu hakkındaki güncel bilgilere kongre web sitesinin ilgili kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Read more

Kongre tarihi

USK2020 düzenleme komitesi kongrenin 2020 Eylül ayına ertelenmesi kararı almıştır. Bu erteleme ile birlikte, bildiri gönderim ve erken kayıt için önceden belirlenmiş olan tarihler de ertelenmiştir.

Kongrenin programının kesinleşmesinin ardından, kongre, bildiri gönderimi ve erken kayıt için güncellenmiş tarihler önümüzdeki haftalarda duyurulacaktır.

Read more

Kurslar

USK 2020 kapsamında 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü 6 farklı kurs düzenlenecektir. Kurs başlıkları, içerikleri, mekan ve zaman bilgileri http://bad.org.tr/usk18/kurslar/ içerisinde verilmektedir.

Birden fazla kursa kayıt olmak isteyen katılımcıların, kurs zamanlarını dikkate almaları önerilmektedir.

Read more

Panel/sempozyum/kurs önerileri ve erken kayıt

Sempozyum/Panel ve Kurs önerileri için son tarih 6 Mart’dir. Öneriler http://bad.org.tr/usk18/sempozyum-ve-paneller/ ve http://bad.org.tr/usk18/kurslar/ adreslerindeki formlar üzerinden alınacaktır.

Erken kayıt için belirlenen kayıt ücretlerinden faydalanabilmek için son tarih 16 Mart 2020’dir.

Read more

Lisans öğrencileri için kayıt desteği

Sınırlı sayıda lisans öğrencisine indirimli kayıt olanağı sunulacaktır. Başvuracak lisans öğrencilerinin, öğrenci belgelerinin taranmış kopyası ve bir motivasyon mektubunu en geç 9 Mart 2020 tarihine kadar usk2020@umram.bilkent.edu.tr adresine göndermeleri gereklidir.

Read more

Panel/sempozyum/kurs önerisi ve Bildiri gönderimi

18. Ulusal Sinirbilim Kongresi (USK2020) BAD desteğiyle 16-19 Mayıs 2020 tarihleri arasında Bilkent Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecektir.

Sempozyum/Panel ve Kurs önerileri için son tarih 29 Şubat 2020’dir. Öneriler http://bad.org.tr/usk18/sempozyum-ve-paneller/ ve http://bad.org.tr/usk18/kurslar/ adreslerindeki formlar üzerinden alınacaktır.

Bildiri gönderimi için son tarih ise 15 Mart 2020‘dir, gönderim http://bad.org.tr/usk18/bildiri-gonderimi/ adresinden yapılacaktır.

Read more