Çevrim-dışı Sunum Formu

 

Önemli Not:

Kaydın düzenleme komitesi ile paylaşılabilmesi ve indirilebilmesi için, Google Drive veya Dropbox kullanılarak erişim linki oluşturulması gerekmektedir.

Ayrıca katılımcıların sunum ile alakalı sorularını iletebilmeleri için, sunan yazarın belirlenen zaman aralıklarında interaktif bir şekilde hazır bulunması gerekmektedir. Bu interaktif soru-cevap kısmının, sunumun yüklendiği Youtube sayfasında yorumlar (comments) şeklinde yapılması planlanmaktadır.  Eğer sunan yazar Twitter altyapısı/platformunu seçerse, yazarın Twitter hesap bilgi linkinin paylaşılması gerekmektedir.

Sunumunuzu kaydetme ve erişim linkleri oluşturma ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen usk2020@umram.bilkent.edu.tr ile iletişime geçin.

Son bir hatırlatma olarak, belirlenen tarihlerden önce alınmayan kayıt erişim linkleri, USK 2020’de sunulmamış olarak değerlendirilecektir. Yerel Düzenleme Komitesi olarak, sanal ortamda gerçekleşecek olan USK 2020’yi başarılı kılmak için sabırsızlanıyoruz. Bu çabadaki işbirliğiniz için teşekkür ederiz.