Duyurular

Bilimsel Program

Değerli katılımcılar,

6-9 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan USK2020’nin bilimsel programı http://bad.org.tr/usk18/program/ adresinde sizlerle paylaşılmıştır. Kongre çerçevesinde 10 konferans konuşması, 5 kurs ve 9 panel düzenlenmektedir. Kongre boyunca sözel oturumlarda toplam 63 sunum, poster oturumlarında toplam 98 sunum gerçekleştirilecektir. Tüm oturumların yer alacağı gün ve saatleri program üzerinden takip edebilirsiniz.

Sözel oturumların içerisinde gerçekleşecek olan canlı çevrimiçi sunumların listesi http://bad.org.tr/usk18/sozel-oturumlar/ sayfasında yer almaktadır.
Poster tartışma oturumlarının içerisinde yer olan çevrimdışı sunumların listesi http://bad.org.tr/usk18/poster-oturumlari/ sayfasında yer almaktadır.
Kurslar ile ilgili detaylı bilgiler http://bad.org.tr/usk18/kurslar/ adresinde paylaşılmaktadır. Kurslara kayıt yaptırmış olan katılımcıların program içerisindeki kurs zamanlarına bakarak herhangi bir çakışma olmadığına emin olmaları gerekmektedir. Olası çakışma durumlarında katılımcılar tercihlerini güncellemek amacıyla kayıt formunu yeniden doldurabilirler. 
Kurslar ve sözel sunumları çevrimiçi dinleyebilmek için gerekli olan Zoom erişim bağlantıları ve çevrimdışı poster sunumlarının yer alacağı YouTube kanalının erişim bağlantısı kongre öncesinde paylaşılacaktır. Bu bağlantılar yalnızca kayıt formunu doldurarak ücretini yatırmış olan katılımcıların formda belirtmiş oldukları eposta adreslerine iletilecektir. Bu sebeple, kayıt formundaki eposta adresinizin güncel olduğuna ve usk2020@umram.bilkent.edu.tr iletişim adresini SPAM dizinine yönlendirmediğine emin olmanız gerekmektedir.
Kongrede görüşmek dileğiyle,
USK2020 Düzenleme Komitesi

Post a comment